Zámek, někdy také nazýván hrad, Mělník je historické místo, kde zprvu bydlely manželky českých králů, když jim manžel umřel. Po příchodu pana císaře Karla IV. se hrad a posléze i město změnilo a stalo se vlastnictvím českých kněžen a královen. Karlova poslední manžel hrad trochu poupravila a nechala mu dostavět na zahradě kopuli v gotickém stylu.

Mezi poslední ženy, které zde žily, se řadí manželky pana Jiřího z Poděbrad. Poté se hrad dostal do rukou šlechticů.

V roce 1542 se konala jeho rekonstrukce podle moderní renesanční doby a nechaly se dostavět další místnosti. Jak už bylo uvedeno v historii, během třicetileté války bylo město zdevastováno a hrad nedopadl o moc lépe než samotné město. Od roku 1992 pan Jiří Lobkowicz, majitel vinného sklípku, hrad odkoupil a začal ho rekonstruovat.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.