Město Mělník se řadí mezi nejvýznamnější vinařská města, protože se svou produkcí a kvalitou se řadí do vysokého žebříčku. V minulosti byla tato činnost velmi podporována místními vladaři a pro pěstování vinné révy jsou zde velmi dobré podnební i zavlažovací podmínky, které zajišťuje především řeka Labe.

V nedávných letech byla v Mělníku dokonce založena vinařská a ovocnářská škola, kde se potencionální zemědělci a vinaři učí, jak správně postupovat, aby měli vysokou úrodnost a aby byla vinná réva kvalitní. Postup výroby samotného vína z vinné révy je složitý, nicméně po dokončení se v lahvích poté víno nechává odstát několik let.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.