Labe je jednou z největších řek ve střední Evropě. Pramen této řeky můžeme najít v Krkonoších, nejvyšším pohoří České republiky. Labe nejprve protéká ČR, poté teče Německem a vlévá se do Severního moře nedaleko Hamburku. Jeho celková délka činí neuvěřitelných 1100 km.

Mezi jeho známé přítoky řadíme řeku Vltavu, Saale, Havel, Mulde, Schwarze Ester a Ohři. Přibližme si ale náš český nejvýznamnější přítok a to Vltavu.

Vltava je nejdelší řeka v České republice, která pramení v Šumavě na jihu Čech. Vltava dále protéká městy, např. Českým Krumlovem, Českými Budějovicemi, Prahou a dalšími místy. Vlévá se do Labe ve městě Mělník. Na Vltavě se nachází také několik nádrží, a to počínaje Lipnem, Orlíkem až po Slapy. Většinou se tyto přehrady staví zejména pro výrobu elektrické energie, ale také i jako ochranný faktor proti povodním.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.