Město Mělník vznikl přibližně v 9. století našeho letopočtu. Tehda se zde připojily dva rody sňatkem. V 10. století se místní vladaři rozhodli vyměnit starý dřevěný hrad za kamenný, který měl nést stejný název jako měl kopce, na kterém stál – Mělník. Tehda se zde začala pěstovat bájná vinná réva.

Ve 13. století zde vzniklo i podhradí a trhy. Přemysl Otakar II. V roce 1274 napsal první listinu, kde byl Mělník prohlášen za město. Později zde vládl i sám Jiří z Poděbrad a město během jeho vlády bylo velmi úspěšné. V 15. století ale nastal obrat a úroveň města začala upadat.

Během třicetileté války bylo město okupováno vojsky, což mělo za následek ničení města a dokonce bylo málem úplně vylidněno. Od 18. století se ale do něj vrátil život a ukotvila se zde stará tradice, a to pěstování vinné révy.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.